WET TACKY GRAP
Moist and excellent tacky feel
In stock
| Color(s) | White, Black, Bright Yellow, Bright Pink |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Length | 1,300 mm |
| Thickness | 0.6 mm |
| Material(s)- | Polyurethane, Polyester |
| Quantity | 3 Wraps |
| Made In | Japan |
| Item Code | AC154-3 / AC154-30 *White / Black only |