DRY TACKY GRAP
Tacky feel & dry feel
In stock
| Color(s) | White, Black, Amethyst, Bright Red, Flash Yellow |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Length | 1,300 mm |
| Thickness | 0.6 mm |
| Material(s)- | Polyurethane, Polyester |
| Quantity | 3 Wraps |
| Made In | Japan |
| Item Code | AC153-3 / AC153-30 *White / Black only |